Kde jsem: Obchody >

eoshop.cz

hodnocení obchodu (20)
     

eoshop.cz přejít do obchodu

Eoshop spolehlivý a stále se rozšiřující internetový obchod, kde naleznete největší nabídku zboží na internetu. Střešní nosiče, sportovní potřeby, erotické pomůcky, věci do domácnosti a na zahradu a spousty dalšího zboží.

https://www.eoshop.cz

Informace o obchodu eoshop.cz

Provozovatel

Luboš Kosinka

Maloskalická 280 Česká Skalice 55203

Platby

Dobírka
On-line platební kartou
Osobně hotově
Převodem na účet
Splátkový prodej Home Credit

Doprava

Osobní odběr (0.00 Kč)
Přepravní služba - dobírka od (150.00 Kč)
Přepravní služba - od (110.00 Kč)

Ostatní

Diskuse k obchodu

Přidat diskusi

Nezdvihaju telefón a neuznávajú reklamácie !!!

eoshop

194.61.51.114

3.7.2017 6:14

Dobrý den, objednala jste si chlor do bazénu a dorazil vám takový který jste si objednala. U daného produktu byla jasně uvedena informace, že se jedná o výprodej a také informace jaký chlor dostanete. Na vaši reklamaci vám bylo odpovězeno, omlouváme se, ale pokud začnete na naše reklamační oddělení sprostě nadávat co jsme vám zaslali, i když z naší strany nedošlo k pochybení tak vám byl hovor ukončen a bylo vám sděleno, at vše napíšete do emailu. Eoshop.cz

Re: Nezdvihaju telefón a neuznávajú reklamácie !!!

Petr

195.113.151.61

3.8.2017 10:27

Dobrý den, nemám žádnou osobní zkušenost s tímto e-shopem, nicméně pokud je i v jeho obchodních podmínkách uvedeno, že "3.1. Veškerá prezentace zboží umístěná ve webovém rozhraní obchodu je informativního charakteru ...", pak dost dobře nemohu pochopit, jak si může kupující z takového e-shopu vybírat a kupovat (mimo případy, že kupuje přesně známé zboží, rozhodně ne nábytek a další typy zboží, u nichž je vzhled, rozměry, barva apod. naprosto zásadní).

Nezdvihaju telefón a neuznávajú reklamácie !!!

hodnocení Negativní hodnocení

Renata

37.58.0.65

29.6.2017 14:39

Objednala som si chlór do bazéna. Podľa obrázku taký aký som mala doma. Prišiel mi úplne iný chlór, že obrázok je iba ilustračný bola odpoved na reklamácii. Potom čo urobili chybu nezdvihali telefón a poslali mi SMS že ak chcem ,,vrátiť zbozi mám ho zaslať na ich adresu,, To kde sme ???? Oni urobia chybu a ešte sú aj drzý !!!!!nikdy Viac DÁVAJTE SI POZOR A NEOBJEDNAVAJTE RADŠEJ NIČ !!!!